top of page

Merhabalar, 

Masterclass burs başvurunuz için teşekkür ederiz. Birkaç detaya dikkat etmenizi önemle rica ederiz. Öncelikle bilmenizi isteriz ki, bu bursun ihtiyaç sahiplerine ulaşması hedeflenmektedir. Kimseden maddi gücünü belirten bir belge istemiyoruz,  burs başvurumuz herkese açıktır. Fakat amacımız; imkanı kısıtlı olan, çok çalışan ve bir uzman görüşüne ihtiyaç duyan, Türkiye'nin her yerinden yetenekli çocuklara ulaşmaktır. Evinde piyanosu olmayan ama bulduğu her yerde çalışma fırsatını kollayan çocuklarımız için bu bursu kullanma dileği içerisindeyiz. Bu sebepten ötürü sizlerden, eğer imkanınız var ise, velisi olduğunuz çocuğunuz için bu bursa başvurmayıp; bu bursun "destekçisi" olmanızı ve böylece imkanları kısıtlı azimli çocukların bu fırsatı yakalamasına yardımcı olmanızı rica ederiz. 

Eylül 2019 tarihinden itibaren olan piyano masterclasslarımız için kullanılacak olan bu burs imkanı her ay düzenlenen piyano masterclass serimiz için kullanılacaktır. 

Başvuru tarihi : Her kurs için başvuru tarihi duyurulacaktır. 

Başvuru koşulları: Her kursun seviyesine göre değişiklik gösterebilecek olan repertuvarı içeren kayıtların youtube'a yüklenerek, linkinin bize mail aracılığıyla iletilmesi gerekmektedir.

Repertuvar bilgileri : (Genel) En az bir sonat (3 veya 4 bölümlü) veya bir konçerto videosunun youtube'a yüklenmesi ve linkinin tarafımıza gönderilmesi istenmektedir. Gönderi e-maili : bilimvesanatkosku@gmail.com

Başvuru süreci : Belirtilen başvuru tarihlerinde aldığımız her başvuru,  uzmanlarımız tarafından dinlenilecektir. kazanılan burs, yıl içerisinde olan masterclassların bir tanesinde kullanılacaktır. Bursu kazanan öğrencinin velisi ile iletişime geçilerek, bursun hangi tarihte hangi masterclass için verildiği bilgisi paylaşılacaktır.

Saygı ve Sevgilerimle, 

Dr. Erman Türkili

 

 

bottom of page