Merhabalar, 

Masterclass burs başvurunuz için teşekkür ederiz. Birkaç detaya dikkat etmenizi önemle rica ederiz. Öncelikle bilmenizi isteriz bu bursun ihtiyaç sahiplerine ulaşması hedeflenmektedir. Kimseden maddi gücünü belirten bir belge istemiyoruz, herkese açıktır burs başvurusu. Fakat amacımız imkanı kısıtlı olan, çok çalışan ve bir uzman görüşüne ihtiyaç duyan Türkiye'nin heryerinde olan yetenekli çocuklara ulaşmak. Evinde piyanosu olmayan ama bulduğu heryerde çalışma fırsatını kollayan çocuklarımız için bu bursu kullanma dileği içerisindeyiz. Bu sebepten ötürü sizlerden, eğer imkanınız var ise, bu bursa için başvurmamanızı ve imkanı olmayan çocukların bu fırsatı yakalamasına yardımcı olmanızı rica ederiz. 

Eylül 2019 tarihinden itibaren olan piyano masterclasslarımız için kullanılacak olan bu burs imkanı her ay düzenlenen piyano masterclass serimiz için kullanılacaktır. 

Başvuru tarihi : 1-15 Eylül 2019 tarihleri arasında başvurularınızı gönderebilirsiniz. 

Başvuru süreci : Yukarıda belirtilen başvuru tarihlerinde aldığımız her başvuru uzmanlarımız tarafından dinlenilecektir. Yıl içerisinde olan masterclassların bir tanesinde kazanılan burs kullanılacaktır. Kazanan ile iletişime geçerek yılın hangi tarihi, hangi masterclass olduğu bilgilendirmesi tarafımızdan yapılacaktır. 

Repertuar bilgileri : En az bir sonat (3 veya 4 bölümlü) veya bir konçerto videosu youtube'a yüklenerek tarafımıza gönderilmesi istenmektedir. Gönderi e-maili : bilimvesanatkosku@gmail.com

Saygı ve Sevgilerimle, 

Dr. Erman Türkili